Historia firmy i profil działalności

Przedsiębiorstwo DARTOM powstało w 1999 roku jako spółka cywilna. Początkowo specjalizowaliśmy się w branży liniarskiej, oferując m.in. liny stalowe, zawiesia linowe i łańcuchowe oraz druty stalowe. Z biegiem czasu wzbogacaliśmy nasz asortyment o kolejne wyroby, w związku z czym obecnie posiadamy ugruntowane doświadczenie także w sprzedaży narzędzi pneumatycznych do produkcji mebli i dla potrzeb stolarstwa (zszywacze, sztyfciarki, gwoździarki) oraz materiałów eksploatacyjnych (zszywki, gwoździe, sztyfty, łączniki faliste itp.). Istotny element naszej oferty stanowią również urządzenia i artykuły spawalnicze, nity zrywalne, nitownice, nitonakrętki, artykuły opakowaniowe oraz akcesoria pneumatyczne. Od pewnego czasu prowadzimy też z powodzeniem sprzedaż wysokiej klasy zszywaczy oraz zszywek do gabionów.

Warto nam zaufać

Szczególna dbałość o pełną satysfakcję Klienta sprawia, że od lat budujemy trwałe relacje i prowadzimy udaną współpracę z odbiorcami z całej Polski, a także z Europy. Do atutów naszej firmy należą:

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Opis najpopularniejszych produktów, jakie mamy w sprzedaży, znajdą Państwo na niniejszej stronie internetowej. Zachęcamy również do kontaktu (telefonicznego bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej) w kwestii wszelkich interesujących Państwa wyrobów, również takich, które nie zostały przedstawione na stronie internetowej. Mamy nadzieję, iż po zapoznaniu się z naszą kompleksową ofertą podejmiecie Państwo decyzję o współpracy.

SKONTAKUJ SIĘ

Dbamy o zadowolenie klienta