Nity, nitownice
Pasy transportowe, zawiesia pasowe
Pneumatyka
Spawalnictwo
Zszywacze do gabionów
Zszywki, sztyfty, gwoździe
Liny, zawiesia linowe i łańcuchowe
Artykuły BHP
Materiały opakowaniowe

Zszywacze do gabionów

Zszywacze do gabionówOferowane przez nas japońskie zszywacze do gabionów spełniają najwyższe standardy jakości. Są nowoczesne, wytrzymałe i niezawodne. Nasz asortyment obejmuje również zszywki, które wraz ze zszywaczami stanowią doskonały komplet, gwarantujący mocne i trwałe łączenie koszy gabionowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, dostępnymi poniżej.

Innowacyjny zszywacz do gabionów MC-50-1G posiada szerokie spektrum zastosowań, wśród których łączenie koszy gabionowych zajmuje szczególe miejsce. Wiąże się to z faktem, iż w ostatnim czasie troska o środowisko naturalne, a także względy estetyczne wpłynęły na wzrost popularności gabionów, jako elementów umacniających oraz chroniących zbocza, zbiorniki wodne oraz drogi.

Dalsze przykłady zastosowań to m.in.:

  • różne rodzaje siatek,
  • ogrodzenia,
  • worki o dużych gabarytach (zamykanie),
  • materiały budowlane,
  • pręty zbrojeniowe do betonu, itp.

Podstawowe parametry MC-50-1G:

Wymiary[mm](dł x wys x szer) Waga [kg] Pojemność magazynka(ilość zszywek) Średnica zszywek[mm] Wewnętrzna średnica po zszyciu[mm]
500x330x210 6,5 130 3 13

Następca zszywacza MC-50-1G, zszywacz M-500, zasadniczo posiada te same zastosowania, jest jednak jeszcze prostszy w obsłudze dzięki szeregowi ulepszeń, takich jak zmiany w wyglądzie i strukturze, zredukowanie wagi oraz zmniejszenie o 20% ilości części zamiennych.

Zszywki

Oferowane przez nas zszywki o średnicy 3 mm doskonale pasują do zszywaczy MC-50-1G oraz M-500. Cechuje je wysoka jakość i niezawodność.

Zszywki