Nity, nitownice
Pasy transportowe, zawiesia pasowe
Pneumatyka
Spawalnictwo
Zszywacze do gabionów
Zszywki, sztyfty, gwoździe
Liny, zawiesia linowe i łańcuchowe
Artykuły BHP
Materiały opakowaniowe

Pasy transportowe

asy transportowePasy transportowe wykonane są z impregnowanego poliestru, odznaczającego się odpornością na działanie olejów, smarów, kwasów i promieni ultrafioletowych. Znajdują one zastosowanie m.in. przy transporcie i przenoszeniu ładunków. Szczególne właściwości oraz wytrzymałość materiału wykorzystywanego do ich produkcji gwarantują bezpieczne i długotrwałe użytkowanie. Poniższa tabela obejmuje charakterystykę najbardziej podstawowych pasów, jakie mamy w swojej ofercie. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w sprawie pasów transportowych o dowolnych parametrach.

Długość taśmy [m] Szerokość taśmy [mm] Obciążenie niszczące [kg]
 4  20  500
 4  20  500
 5  20  500
 4  25  1500
 4  25  1500
 5  35  2500
 8  35  2500
 8  45  4000
 10  45  4000
 12  45  4000

Zawiesia pasowe – przykłady zastosowań

Zawiesia poliestrowe stosuje się w sytuacji, gdy priorytetem jest ochrona powierzchni przenoszonych towarów. Do ich cech charakterystycznych należy miękkość, lekkość i elastyczność połączone z dużą wytrzymałością. Istnieje wiele rodzajów zawiesi poliestrowych, a różnice między nimi wynikają z odmiennego przeznaczenia. Krótką charakterystykę przykładowych zawiesi poliestrowych znajdujących się w naszej ofercie mogą znaleźć Państwo poniżej. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt.

Zawiesia wężowe z pojedynczym i z podwójnym rękawem

Zawiesia wężowe z pojedynczym i z podwójnym rękawemZawiesia wężowe z pojedynczym i z podwójnym rękawem wykonane są ze zwoju włókien poliestrowych, pokrytych dodatkowo specjalną powłoką ochronną. Na wytrzymałość węża pozytywnie wpływa zarówno większa liczba zwojów, jak i obecność dodatkowego rękawa ochronnego.

Zawiesia pasowe

Zawiesia pasoweZawiesia pasowe (m.in. bezkońcowe i podwójne z pętlami) doskonale nadają się do opasywania, podnoszenia, a także przenoszenia ładunków. Poliester użyty do ich wytworzenia jest nie tylko bardzo trwały, ale również chroni ładunek przed uszkodzeniami.

Zawiesia cięgnowe

Zawiesia cięgnoweZawiesia cięgnowe stosuje się w przypadku ładunków, które posiadają punkty umożliwiające ich zaczepienie. W asortymencie posiadamy zawiesia od jedno- do czterocięgnowych.